Sunleader

Te aşteptăm în echipa!

Ești în căutarea unui job?

SUN LEADER angajează Specialist în Vânzări

Vino în echipa Sun Leader!

Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Bune abilități de relaționare, comunicare și negociere;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Creativitate;
  • Atitudine proactivă;
  • Orientare către client și către rezultate;
  • Permis categoria B, obligatoriu;
  • Experiență în vânzări de minim 6 luni;
  • Experiență în vânzarea produselor pentru construcții reprezintă un avantaj, dar nu este un criteriu definitoriu;
  • Ținută office.

SPECIALIST ÎN VÂNZĂRI

Ce îndatoriri va avea:

Responsabilități:
  • Prospectează piața pentru identificarea potențialilor clienți;
  • Răspunde solicitărilor de ofertă, gestionează și dezvoltă relațiile cu clienții;
  • Introduce în baza de date potențialii clienți;
  • Stabilește și participă la întâlnirile cu clienții;
  • Semnează contracte;
  • Supraveghează lucrările de montaj (1-5 zile, în funcție de lucrare). În timpul montajului, dacă nu este necesară prezența pe șantier, poate efectua vizite cu potențiali clienți.

Ce oferim?

- Pachet salarial motivant - oferta financiară se discută în cadrul interviului;
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;
- Condiții bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
- Proiecte motivante din punct de vedere profesional;
- Bonusuri în funcție de performanță.

Vrei acest loc de muncă?

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, asteptam CV-ul tău și răspunsul la întrebarea

     - De ce îți dorești acest loc de muncă?

Te aşteptăm în echipă!

Intra in contact cu noi si obtine un post in echipa noastra de pergole-retractabile.ro

Sun Leader

Str.Institutului, Nr.10, Braşov

    • dummy+40 770 444 888

    • dummy+40 774 444 888

    •       +40 770 555 999
    • dummy info@sunleader.ro

    •        vanzari@sunleader.ro

Politica GDPR