Sunleader

Te aşteptăm în echipa!

Ești în căutarea unui job?

SUN LEADER angajează Agent de vânzări B2B/B2C

Vino în echipa Sun Leader!

Ne dorim să găsim o persoană dedicată și cu o atitudine pozitivă pentru postul de agent de vânzări în cadrul companiei noastre.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană care:

1. Să fie organizată și ordonată
2. Să fie punctuală
3. Să fie atentă la detalii
4. Să îi placă să lucreze cu persoanele și să fie carismatică
5. Să fie dispusă să învețe continuu. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește.
6. Să fie harnică. Apreciem mult hărnicia și sârguința.
7. Să știe engleza la nivel mediu-avansat.
8. Studiile universitare nu sunt obligatorii, însă este important să aibă cunoștințe temeinice în domeniul vânzărilor.
9. Să știe să zâmbească, să se distreze și să fie de gașcă. Contează atitudinea și cei 7 ani de acasă.

Agent de Vânzări B2B/B2C

Ce îndatoriri va avea:

Responsabilități:

1. Administrează și dezvoltă portofoliul de clienți al firmei
2. Prezintă, promovează și vinde produsele companiei
3. Urmărește realizarea planului de vânzări
4. Participă la negocieri, întocmește contractele, monitorizează derularea și finalizarea acestora
5. Organizează și ia parte la întâlnirile cu clienții
6. Pregătește documentele necesare întâlnirilor cu clienții sau furnizorii
7. Pregătește rapoartele și procesele verbale după întâlniri
8. Redactează documentele comerciale
9. Menține relația cu furnizorii/clienții
10. Îndeplinește sarcinile zilnice respectând proceduri și standarde

Ce oferim?

1. Salariu fix + bonusuri în funcție de performanță
2. Laptop
3. Telefon
4. Birou și materiale de birotică care să îi fie de ajutor la organizarea muncii
5. Biblioteca ce are multe cărţi în format fizic, electronic şi audio
6. Posibilitatea de dezvoltare și promovare în cadrul echipei
7. Seriozitate
8. Şefi buni şi înţelegători
9. Cadouri și surprize
10. Atmosferă placută și distracție
11. Mașină de serviciu pentru deplasări
12. Cărți de vizită, după angajare vei fi invitat/ă la o şedinţă foto profesională!
13. Cursuri de perfectionare
14. Teambuildings

Vrei acest loc de muncă?

Te aşteptăm în echipă!

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, asteptam CV-ul tău și răspunsul la întrebările propuse.

Intra in contact cu noi si obtine un post in echipa noastra de pergole-retractabile.ro

Ești în căutarea unui job ca Muncitor?

SUN LEADER angajează Muncitor Montator

Dorim să ne mărim echipa, de aceea avem nevoie de oameni ca tine!

4. Să îi placă să lucreze in echipa
5. Să fie dispusă să învețe continuu
6. Să fie harnică. Apreciem mult hărnicia și sârguința
9. Să știe să zâmbească
10. Să fie dispusă la deplasări în toată țara

Muncitor Montator

1. Participă la montajul produselor din portofoliul companiei
2. Participă la mentenanțe
3. Îndeplinește sarcinile zilnice respectând proceduri și standarde

Ce oferim?

1. Salariu fix + bonusuri
2. Mașină de serviciu pentru deplasări și echipamentele necesare
3. Seriozitate
4. Şefi buni şi înţelegători, atmosferă placută la locul de munca
5. Cursuri de perfecționare

Sun Leader

Str.Institutului, Nr.10, Braşov

        • dummy+40 773 333 999

        • dummy+40 771 555 777

        • dummy+40 770 555 999

        • dummy+40 771 333 888

      • dummy info@sunleader.ro

    •        vanzari@sunleader.ro

Politica GDPR